KONST / Litografier / Färglitografi 12757014
*
nr 1275 7014
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 301/330, Interiör. Motivet: 26x33 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 september 2019
kl 20:25:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/9 21:42:01
1
700 kr
16/9 09:40:08
2
1.000 kr
16/9 18:34:55
3
900 kr
16/9 18:34:55
2
1.000 kr (Budbetjänt)
16/9 18:37:15
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ernst billgren färglitografi grafik interiör litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
*
Ernst Billgren
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Läs om budbetjänten
nr 1275 7014
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 301/330, Interiör. Motivet: 26x33 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 september 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/9 21:42:01 | 1 | 700 kr |
16/9 09:40:08 | 2 | 1.000 kr |
16/9 18:34:55 | 3 | 900 kr |
16/9 18:34:55 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
16/9 18:37:15 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ernst billgren färglitografi grafik interiör litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49